Pasūtīt grāmatu

(Grāmatas cenai papildus nāk klāt omnivas sūtīšanas izdevumi 3.19 EUR apmērā)

izdotās un sarakstītās Grāmatas pieaugušajiem

Grāmata "Manas bijušās"

Cena - 12.00 EUR,  Produkta veids - Mīkstie vāki, Lapaspušu skaits - 175, Autors - R. Čerkovskis

Grāmata "Manas bijušās" ir stāsts par pašizaugsmi, garīgumu, iekšējo transformāciju un attiecībām starp vīriešiem un sievietēm. Grāmata ir sarkastiska, humoristiska un pamācoša. Grāmatā ir apkopoti 13 visuma likumi, kurus apgūstot jebkurš var mācīties apzināti konstruēt savas dzīves. Grāmatu es sarakstīju iedvesmojoties no savas stāvizrādes "Tinder surprise jeb manas bijušās". Ar šo stāvizrādi es uzstājos ļoti daudzos Latvijas Kultūras namos un centros, ar vēlmi atbrīvot cilvēkus no raizēm, un ar humora palīdzību, nodot viņiem vēstījumu - "Visa apkārtējā pasaule ir mūsu domu atspulgs". Šis pats vēstījums ir saglabājies arī grāmatā, kā arī grāmatā dalos ar izrādes veiksmīgākajiem stāstiem, tikai jau ar daudz dziļāku manas iekšējās pasaules iztirzājumu.

Dzejas un atziņu grāmata "Mirāža"

Cena - 8.00 EUR, Produkta veids - Cietie vāki, Lapaspušu skaits - 98, Autore - M. Kūpa

Lai gan neesmu šīs grāmatas autors, šī grāmata man liekas ļoti tuva. Pirmkārt jau tāpēc, ka autore ir mana līgaviņa. Otrkārt tāpēc, ka esmu šīs grāmatas izdevējs. Miera Kūpa ir dzejniece, un šī grāmata ir viņas pirmais "dzejas krājums". Viņas dzejoļi un atziņas izceļas ar vieduma un klātesamības sajūtu. Viņas dzejoļi ir īpaši, ne tikai ar savu dzejiskumu (ritmiskumu), bet arī ar dziļu pasaules izpratni. Miera caur saviem dzejoļiem cilvēkiem nodod mīlestību, kopību un apzinātību.

Grāmatas bērniem

Pasaku grāmata "Čerkovska Pasakas" 1. daļa

Cena - 8.50 EUR, Produkta veids - Mīkstie vāki - Lapaspušu skaits: 145, Autors - R.Čerkovskis

ŠĪ IR GRĀMATA, KAS VIENO VECĀKUS UN BĒRNUS. Esmu pārliecināts, ka lasot šo grāmatu saviem bērniem pirms aizmigšanas, JŪS atklāsiet, ka bērnībā, mēs visi pasauli redzam vispatiesāk. Mēs esam klātesoši, ticam brīnumiem, esam dzīvespriecīgi un laimīgi. Diemžēl, augot daudzi no mums šo brīnišķīgo pasaules redzējumu pazaudē. Tad nu lūk, mans mērķis rakstot šo grāmatu bija - atgādināt mums pieaugušajiem to, kādi mēs bijām bērnībā, un palīdzēt aptvert kādu vērtīgu domu - "Mūsu uzdevums ir palīdzēt saviem bērniem nepazaudēt ticību brīnumiem, dzīvesprieku un vēlmi izpētīt šo burvīgo pasauli", lai izaugot, viņi varētu nodzīvot skaistas, apzinātas, bagātīgas un mīlestības piepildītas dzīves.

Grāmata "Lieliskas bērnu ballītes rokasgrāmata"

Cena: 7.25 EUR, Produkta veids - Mīkstie vāki, Lapaspušu skaits - 96, Autors - R. Čerkovskis

Šī ir pirmā grāmatiņa, ko esmu sarakstījis. Šajā grāmatiņā esmu apkopojis savu tā laika pasaules redzējumu par to, kādiem ir jābūt bērnu svētkiem. Agrāk ar pasākumu organizēšanu es nodarbojos visai raiti. Es biju aktīvs bērnu ballīšu vadītājs, es zināju jautrākās spēles, stilīgākās svinību vietas un aktuālākos bērnu "supervaroņus". Grāmata tapa ar mērķi palīdzēt jaunajiem vecākiem bērnu ballīšu organizēšanā. Vēlējos padalīties  pieredzē par to, kā labāk organizēt ballītes, un kā labāk tās neorganizēt.

Grāmatas nopērkamas arī šajās grāmatnīcās
 .