"Čerkovska Pasakas" 1. daļa - Burvju parūka

Grāmatas cena: 8.00 EUR, to var iegādāties rakstot uz e-pastu: rihardsrihards24@gmail.com

Izmērs: A5

lpp skaits: 145

ISBN  978-9934-23-057-8

"Čerkovska Pasakas" TĀ IR GRĀMATA, KAS VIENO VECĀKUS UN BĒRNUS.

Esmu pārliecināts, ka lasot šo grāmatu saviem bērniem pirms aizmigšanas, JŪS atklāsiet, ka mūsu bērniem, un arī mums bērnībā, VISUMS ir devis visu nepieciešamo, lai šo pasauli izdzīvotu vispatiesāk.

Diemžēl, daudzi no pieaugušajiem šo redzējumu ir pazaudējuši, tad nu lūk, ir pienācis laiks atgādināt sev, kas mēs esam. Atgādināt sev, cik lieliski mēs mācējām savā bērnībā baudīt šo skaisto DZĪVI.

Pats svarīgākais, mums ir jāapņemas nosargāt savos bērnos šo "Brīnumaino bērnības redzējumu", lai izaugot, viņi varētu nodzīvot skaistas, apzinātas, bagātīgas un mīlestības piepildītas dzīves."

Lieliskas bērnu ballītes rokasgrāmata

Grāmatas cena: 8.00 EUR, to var iegādāties rakstot uz e-pastu: rihardsrihards24@gmail.com

Grāmata tika rakstīta ar mērķi radīt produktu, kas būtu kā ceļvedis jeb rokasgrāmata, un, to izmantojot, jūs daudz vieglāk varētu noorganizēt sava bērna dzimšanas dienas svinības - sākot no viena gadiņa līdz pat pilngadībai! Grāmatā ir apkopoti ieteikumi, kas būtu jāņem vērā, organizējot ballīti, lai tā būtu aktuāla, saistoša un interesanta bērniem katrā vecuma posmā. Grāmatā ir apkopoti ieteikumi, bērnu prioritātes katrā vecuma posmā, izklāstīta aktuāla pasākuma tematika un atbilstošas un oriģinālas spēles, kā arī piedāvātas interesantas svinību vietas.

 .