Esmu izstrādājis īpašu apmācību kursu bērniem, kurā es bērniem mācīšu visādas vērtīgas lietas viņiem saprotamā valodā. Bērnu potenciāls ir milzīgs. Ir bijuši daudzi pētījumi par to, ka bērnu zemapziņas ir kā "sūklis", kas uzsūc vajadzīgo informāciju, ļoti ātri un efektīvi, tāpēc nodarbību galvenais mērķis ir bērniem iemācīt:

  1. DISCIPLĪNU;

  2. MĒRĶTIECĪBU;

  3. VESELĪGU PAŠVĒRTĒJUMU.

Piesakie grupai (vietu skaits ir ierobežots)

Nodarbības notiks Zoom aplikācijā, otrdienās plkst. 16:30, sākot ar 26.01.2021. Nodarbību ilgums aptuveni 1,2 hVairāk par nodarbībām

Katrā nodarbībā bērni iemācīsies kādu "pašizaugsmes" rituālu. Viņu uzdevums būs šos rituālus praktizēt visu nodarbību garumā, ar mērķi, ka tas viņiem izveidosies kā ieradums, un viņi turpinās šos "rituālus" praktizēt arī pēc nodarbības kursa iziešanas.

Tāpat katrā nodarbībā būs arī kāds praktisks uzdevums, kas bērniem palīdzēs izzināt sevi, sajusties drošākiem un pašpārliecinātākiem.

Nodarbību mērķis ir bērniem palīdzēt kļūt par līderiem, palīdzēt viņiem būt drosmīgiem, ticēt brīnumiem un kļūt pašpārliecinātākiem.

Tie kas ir interesējušies par ķermeņa iekšējo ķīmiju, tie jau zinās, ka emocijām ir liels spēks. Ja mēs esam labā garastāvoklī, mēs sev pievelkam foršus notikumus, daudz smejamies un baudām dzīvi. Ja mēs bieži esam sliktā garastāvoklī, tad diemžēl, mēs jutīsimies noguruši, nāks virsū slinkums, kā rezultātā neko negribēsies darīt, un liksies, ka viss ir slikti. Skan taču vienkārši! Un tā tas arī ir. Emocijas ir mūsu dzinējspēks un labā ziņa ir tāda, ka mēs esam spējīgi sevi noskaņot uz labām emocijām, ir tikai jāzina daži triki ko ikdienā pielietot.
Īsumā par to, kā atšķiras cilvēki. Cilvēks ir savu ieradumu produkts. Ja viņi cītīgi ar sevi strādā, praktizē dažādus paņēmienus, lai būtu labs garastāvoklis, ja viņi dara darbu, kas viņiem patīk, ja viņi priecājas par citiem cilvēkiem, ar garantiju varu pateikt, ka viņu dzīve būs prieka un mīlestības pilna - tādi ir visuma likumi, ja cilvēks strādā darbu, kas viņam nepatīk, badās nodoties savam aicinājumam, ir skaudīgs un vienmēr apkārtējos vaino pie savām nebūšanām, tad ar garantiju var pateikt, ka viņš kļūst par "Bubinātāju. "
Bieži mēs gribam uzzināt kādu burvju līdzekli, kā dzīvē piesaistīt sev veiksmi, panākumus, laimi. Bet patiesība ir tāda, ka nav nekādas burvju tabletītes, ir tikai disciplīna, mērķtiecība un cītīgs darbs ar sevi. Kas ir metafizika? Metafizika ir savādāks skatījums uz realitāti! Metafizikā mēs ticam, ka notiekošais apkārtējajā pasaulē ir sekas, bet cēlonis ir jāmeklē mūsu iekšējā pasaulē. Mēs visi esam radītāji, mēs katrs esam spējīgi iemācīties pievilkt sev foršus notikumus ar - domām, vārdiem un darbiem!

Kāpēc bērniem ir vērtīgi mācīt metafiziku?

Pasaules vadošie pašizaugsmes treneri skaidro, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no mūsu ticības paša spēkiem. Piemēram, Napoleons Hills teica: "Viss kam tu spēsi noticēt, tu to visu spēsi sasniegt". Henrijs Fords teica līdzīgu domu: "Ja tu domāsi, ka tev nesanāks, tev būs taisnība! Ja tu domā, ka tev sanāks, tev arī būs taisnība." Ar vizualizāciju un afirmācijām, bērni jau kopš bērnības būs spējīgi uzstādīt sevī plašas ticības robežas saviem spēkiem, un kad viņi izaugs lieli, varēs mesties piedzīvojumā, ko mēs saucam par dzīi. 


 .